Pomoc w zakupie mieszkania

DLA KOGO?

– Pieniądze zarabiasz, na czym innym niż nieruchomości, więc szkoda Ci czasu, aby się o nich uczyć?

– Chcesz ulokować swoje oszczędności w czymś bezpiecznym i przynoszącym dochód, ale chcesz robić to rozsądnie?

– Nie znasz łódzkiego rynku nieruchomości, ale wiesz, że chciałbyś tutaj zainwestować ze względu na wysokie stopy zwrotu?

Jeśli odpowiedziałeś przynajmniej raz „TAK”, czytaj dalej.

Dzisiejszy rynek nieruchomości jest bardzo konkurencyjny. Coraz więcej osób się nim interesuje. Jest to uzasadnione. Nieruchomości mają wiele unikatowych cech. Jak się w tym trudnym rynku odnaleźć?! Warto mieć u boku partnera, który Ci pomoże.

Oczywiście możesz robić wszystko sam:

 • oglądać mieszkania, które inaczej wyglądają niż właściciel napisał w ogłoszeniu
 • przeglądać setki ofert, które często się powtarzają albo są już nieaktualne
 • dzwonić do pośredników, którzy rzadko odbierają telefony i oddzwaniają, a potem się okazuje, że niewiele wiedzą o mieszkaniu
 • podpisywać umowy pośrednictwa na masce samochodu

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI WSPÓŁPRACY?

 • CZAS

  TO NAJCENNIEJSZE AKTYWO, JAKIE MASZ. WIEKSZOŚĆ PRACY ROBIĘ ZA CIEBIE: PRZEGLĄDANIE OFERT, DOPRECYZOWANIE SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH NIERUCHOMOŚCI, UMAWIANIE SPOTKAŃ, NEGOCJOWANIE, ORGANIZOWANIE FORMALNOŚCI. JEŚLI NIE ZNASZ SIĘ NA NIERUCHOMOŚCIACH, TO MUSISZ SIĘ TEGO WSZYSTKIEGO NAUCZYĆ. TO ZAJMUJE DODATKOWY CZAS.

  Ile? 2h dziennie na przeglądanie ogłoszeń i dzwonienie - to 40h miesięcznie. Obejrzenie 2 nieruchomości tygodniowo to kolejne 20h miesięcznie. Łącznie 60h miesięcznie. Średnio proces poszukiwań trwa 3 miesiące. Łącznie ok. 180h na poszukiwaniach. Zorganizowanie transakcji to ok. 10h. Analizy rentowności - 10h. Łącznie ponad 1 miesiąc etatowy jestem w stanie zaoszczędzić. Ile to pieniędzy w Twoim przypadku?

 • NIŻSZA CENA ZAKUPU

  ZAZWYCZAJ KOSZT WSPÓŁPRACY ZWRACA CI SIĘ W NIŻSZEJ CENIE NIERUCHOMOŚCI. NIE KAŻDY DOBRZE ODNAJDUJE SIĘ W ROZMAWIANIU O CENIE. NIC W TYM ZŁEGO. MASZ MNIE. JA ROBIĘ TO NA CO DZIEŃ.

  Przykład: średnie negocjacje na rynku to 5%. Mi udaje się wynegocjować 10%, czyli przy nieruchomości o wartości 150 tys. jest to 7,5 tys. różnicy.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  SPRAWDZENIE NIERUCHOMOŚCI POD KĄTEM PRAWNYM PRZED PODPISANIEM UMOWY. PODPISANIE DOBREJ UMOWY CHRONIĄCEJ TWOJE INTERESY I USTALENIA. JESTEŚ OBJĘTY UBEZPIECZENIEM OC NA WYPADEK, GDYBY TRANSAKCJA MIAŁA JAKĄŚ WADĘ.

  Wartość – bezcenna.

 • PEWNOŚĆ ZYSKU

  NA CO DZIEŃ WYNAJMUJĘ MIESZKANIA. DLATEGO MOJE WYLICZENIA SĄ RZETELNE. NIE BOISZ SIĘ O TO, CZY WIESZ WYSTARCZAJĄCO, ABY NIE STRACIĆ. BIORĘ POD UWAGĘ WSZYSTKIE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA RENTOWNOŚĆ INWESTYCJI. BIORĘ POD UWAGĘ, JAK WYGLĄDA RYNEK TERAZ I JAK MOŻE SIĘ ZMIENIĆ. MUSIMY BYĆ PRZYGOTOWANI NA GORSZE SCENARIUSZE.

  Przykład: na rynku standard to inwestowanie na poziomie 4% w skali roku. Ja rekomenduję 6%. Ile to 2% w przypadku kawalerki za łączną cenę 150 tys.? – 3 tys. rocznie. A ile to będzie przez 20 lat? – 60 tys. Czy zatem warto współpracować?

 • SPOKÓJ

  MOŻESZ POWIERZYĆ MI OPIEKĘ NAD SWOJĄ INWESTYCJĄ. DZIĘKI TEMU ŚPISZ SPOKOJNIE. WIESZ, KTO SIĘ NIĄ OPIEKUJE. MASZ PEWNOŚĆ, ŻE NIC ZŁEGO WYDARZYĆ SIĘ NIE MOŻE.

  Wartość? –bezcenna.

DLACZEGO JA?

– Współpracujesz ze mną osobiście, więc masz pewność otrzymania usługi najwyższej jakości.

– Codziennie obserwuję rynek. Dzięki temu dobra oferta Ci nie ucieknie!

– Przed zakupem wiesz, ile zarobisz. Jako inżynier nie mogę pozwolić sobie na błędy w wyliczeniach zysku.

– Możesz mi zaufać! Na co dzień wynajmuję mieszkania w Łodzi. Rynek znam z wielu punktów widzenia: transakcji zakupu, remontu, sprzedaży, wynajmu.

– Jestem inżynierem budownictwa – znam się na budownictwie. Mam na swoim koncie wiele udanych remontów.

Rozpocznij współpracę ze mną w poszukiwaniu mieszkania pod wynajem w Łodzi. Otrzymasz wsparcie poparte wiedzą, doświadczeniem i ciężką pracą. Będziesz budować swój majątek na stabilnych fundamentach.

PROCES KROK PO KROKU

KROK I – SPOTKANIE WSTĘPNE

Pierwsze spotkanie ma na celu określenie Twoich potrzeb co do nieruchomości i oczekiwań co do współpracy. Podczas niego zadam Ci wiele pytań. To Ty będziesz głównie mówił.

Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jestem w stanie Ci w ogóle pomóc. Czy Twoje oczekiwania są realne na dzisiejszym rynku. Podczas rozmowy pojawią się też pytania z Twojej strony, na które chętnie odpowiem.

Przedstawię Ci możliwości, szanse i ryzyka związane z Twoim planem. Opracujemy najlepszą strategię dostosowaną do Twoich potrzeb. Odpowiemy sobie na pytanie, czy chcemy dalej współpracować.

KOSZT: 220 zł brutto

KROK II – SPOTKANIE ROZPOCZYNAJĄCE

Na drugim spotkaniu finalizujemy nasze ustalenia i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości.

Przedstawię Ci oferty, które wstępnie odpowiadają naszej ustalonej strategii. Każdą nieruchomość omawiamy krok po kroku. Niektóre od razu odrzucimy, inne zapiszemy na liście „do obejrzenia”.

Musisz wiedzieć, że wybór mieszkania to proces. Twoje wyobrażenia o idealnej nieruchomości zmienią się. Bardzo często cechy na początku ignorowane, później stają się najistotniejszymi. Wszystkie rozmowy mają na celu doprecyzowanie, czego konkretnie szukamy.

KROK III – CYKLE WIZYT W NIERUCHOMOŚCIACH

Trzecia faza to wizyty w nieruchomościach. Zazwyczaj raz na tydzień lub dwa tygodnie oglądamy 3 nieruchomości. Po każdym spotkaniu wyciągamy wnioski. Określamy, co nam się podobało, a co nie. Niektóre z mieszkań mogą odbiegać od np. budżetu. Nie przejmujemy się tym, szczególnie na początku.

Jeśli któraś oferta nas interesuje, ustalamy cenę, za którą jesteś gotowa/y ją kupić. W Twoim imieniu prowadzę negocjację tak, aby ją uzyskać.

Naszym celem na tym etapie jest doprecyzowanie cech naszej idealnej nieruchomości. Jest to niezwykle ważne, bo w momencie, kiedy na rynku pojawi się ciekawa oferta, jesteśmy w stanie szybko się na nią zdecydować. Dlaczego? Bo obejrzeliśmy wiele nieruchomości i wiemy, czego szukamy!

KROK IV – ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Ostatnia faza to finalizacja transakcji. Cały czas wszystkim koordynuję i dbam o Twoje bezpieczeństwo. Sprawdzam nieruchomość pod kątem prawnym. Zazwyczaj podpisujemy ze Sprzedającym umowę przedwstępną. Organizuję w Twoim imieniu formalności i przystępujemy do umowy sprzedaży u notariusza.

Cały czas jestem osobą kontaktową między Tobą a Sprzedającym. Transakcja wywołuje duże emocje. Dbam o to, aby nie doszło do żadnego spięcia. Nawet nie wiesz, ile transakcji nie doszło do skutku właśnie z tego powodu.

Na końcu odbieramy klucze od nieruchomości, spisujemy protokoły. Przed Tobą już tylko kwestia zgłoszenia się do instytucji opiekującej się budynkiem, dostawców mediów itp.

Jesteś szczęśliwym posiadaczem nieruchomości!

KOSZT: 4% od wartości nieruchomości – minimum 6 000zł brutto.

Kwota ta płatna jest za każdy rozpoczęty miesiąc współpracy w wysokości 500zł. Ostatnia płatność pomniejszana jest o dotychczasowe wpłaty.

KONIECZNIE OBEJRZYJ NASZĄ ROZMOWĘ

NIE CZEKAJ!

 1. Każdy miesiąc, kiedy Twoje pieniądze nie pracują, to miesiąc stracony. Nie do odzyskania!
 2. Jestem w stanie obsłużyć ograniczoną liczbę klientów. Zgłoś się teraz, aby ktoś nie zajął Twojego miejsca.

KUPIŁEM MIESZKANIE I CO TERAZ?

OCZYWIŚCIE MOŻEMY WSPÓŁPRACOWAĆ DALEJ!

Pewność i zaufanie

Współpraca z Panem Michałem była bardzo dobra. Był zawsze przygotowany i przewidywał różne sytuacje. Działa pewnie i budzi ogromne zaufanie. Gorąco polecam!


Elżbieta R.
Pełen profesjonalizm

Dziękujemy za pomoc w sprzedaży i kupnie mieszkania oraz za dyspozycyjność i cierpliwość.Gorąco polecamy Pana Michała Bienias jako pośrednika - doradcy ds. nieruchomości. Sprawy załatwia szybko, sprawnie i rzeczowo. Dziękujemy za pomoc w sprzedaży i kupnie mieszkania oraz za dyspozycyjność i cierpliwość. Pełen profesjonalizm.

Agnieszka i Dominik P.
Pomoc i zaangażowanie

Miałem okazję pracować z Panem Michałem przy kilku transakcjach. Bierze on pełną odpowiedzialność za to co robi i pomaga przy załatwieniu formalności. Jest w pełni zaangażowany w dopięcie i finalizację transakcji.

Gdy będę potrzebować ponownie pośrednika, bez wahania wybiorę pana Michała!
Michał K.