O mnie

Po ukończeniu studiów pierwsze zawodowe kroki stawiałem jako inżynier budowy. Równolegle interesowałem się branżą nieruchomości. Postanowiłem spróbować swoich sił w usłudze podnajmu. Wynajmowałem mieszkania, dając ich właścicielom gwarancję comiesięcznych wpływów przez wiele lat. Dokonywałem drobnych remontów i wynajmowałem pokoje kolejnym osobom.

Działalność oparta na podnajmie na tyle mi się spodobała, że postanowiłem zrezygnować z kariery kierownika budowy i skupić się jedynie na nieruchomościach.

Zostałem doradcą do spraw nieruchomości w najlepszym biurze w Łodzi, jakie udało mi się znaleźć – Freedom nieruchomości. Tam stawiałem swoje pierwsze kroki w transakcjach opiewających na setki tysięcy złotych. Dzięki tej pracy zdobyłem ogromne doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości. W tym samym czasie rozwijałem firmę zajmującą się podnajmem mieszkań. Przeprowadziłem też pierwsze transakcje polegające na szybkim kupnie, remoncie i sprzedaży nieruchomości.

Dotychczas obsłużyłem transakcje o łącznej wartości przekraczającej 6 mln złotych. W mieszkaniach, którymi się opiekuję w formule podnajmu i zarządzania, przewinęło się ponad 250 najemców.

W myśl zasady, że nie można być dobrym we wszystkim, specjalizuję się w pomaganiu moim klientom w kupowaniu mieszkań pod wynajem. 

Skupiam się na szukaniu odpowiednich inwestycji pod wynajem. Dopasowuję je do obranej przez klienta strategii inwestycyjnej.

Jestem przekonany, że jest to doskonała droga do budowania majątku osobistego każdego Polaka. Pytasz dlaczego?

1. Wynajmowana nieruchomość przynosi co miesiąc zysk;
2. Nieruchomość to ochrona kapitału przed inflacją;

Osobiście posiadam jedną kawalerkę na Śródmieściu w Łodzi, którą wynajmuję. Pracuję na to, aby takich mieszkań mieć więcej. Jedną z trzech moich najważniejszych wartości w życiu jest niezależność. Dążę do niej poprzez powiększanie swojego portfela nieruchomości pod wynajem. Czyli w sposób, do którego namawiam też Ciebie!

SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ RÓWNIEŻ OPIERAM O WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI.

Zakup mieszkania to dopiero pierwszy krok. W drugim kroku musimy sprawić, aby nieruchomość pracowała. Dlatego też ważnym i naturalnym filarem mojej działalności jest obsługa wynajmowanych mieszkań. Kontynuuję pracę zapoczątkowaną w 2015 roku. Wielu klientów oczekuje wzięcia odpowiedzialności za wyliczenia przedstawiane w momencie zakupu.

Swoim własnym nazwiskiem zapewniam, że ich nieruchomości są w dobrych rękach i przynoszą planowane zyski. Poczucie sensu daje mi patrzenie na to, jak moi klienci budują swój kapitał. Kapitał oparty o kolejne mieszkania.

Dzięki takiemu połączeniu usług doskonale wiem, jak zmienia się rynek. Co, gdzie i za ile można wynająć w Łodzi. Działam lokalnie. Nie rozdrabniam się na inne rynki niż łódzki. Moje wyliczenia rentowności inwestycji są oparte o rzetelne dane.